.

.

Домот Гроздобер Црн Дијамант Австриската Кристално Сребро Синџир Накит Сетови Ѓердан Обетки во Собата За Жените Партија Накит joyeria

Домот Гроздобер Црн Дијамант Австриската Кристално Сребро Синџир Накит Сетови Ѓердан Обетки во Собата За Жените Партија Накит

Степени:

DEN 104.00 -25 %
DEN 138.24
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ZOSHI
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F180
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
is_customized:
Yes
Вклучуваат:
Ѓердан + Обетки
синџир:
Сребро.
Повод:
Катира,партија,лето накит,braidel
Материјал:
Кристално
превозот:
бесплатен превозот,не мин
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата