.

.

Kymyad Колиер Femme Геометриски Ѓердани & Приврзоци Накит Сетови Кристал Смола Collares Изјава Colar За Жените Joyeria

Kymyad Колиер Femme Геометриски Ѓердани & Приврзоци Накит Сетови Кристал Смола Collares Изјава Colar За Жените Joyeria

Степени:

DEN 253.00 -10 %
DEN 281.28
Износ
Това е достапна

Се надевам дека ќе може да се разбере.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др ,ако имате прашања за овој момент, исто, pls не двоумете се да ми каже . Ние сме сигурни дека секогаш постои решение начин да го реши секој prombles. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.com/store/213110
Драги пријатели, во нашата продавница цел повеќе од 150ние ќе го испратам до тебе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX/EMS
Ако сте Веледрогерија, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете повеќе попуст
ОПИСИ
1)Материјал : алуминиум
2)Боја : Како на сликата покажува
3)Пакет : OPP кеси, Воздушен Балон Филм , Надворешниот картон
КАКО ДА СЕ ОДРЖИ НАКИТ
Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена!
Pls кликнете мојата продавница веб-страница :
http : //www. сите ние не сакаме лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни (освен лична штета) ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
БЛАГОДАРЕНИЕ на БОГА, јас СУМ ЖЕНА Добредојдовте на нашата продавница
http : //www.
Повратни информации политика
Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот надомест и ракување со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Јас верувам дека можеме да имаме win-win соработка и среќен трансакцијата .
НАШИТЕ РАСТЕ ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ
Вашето задоволство, нашите извршување!
.
ЗАПОМНИ МЕ ,ЈАС СУМ НА АДА ,ВАШИОТ НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ ?.Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.com/store/213110
Ќе ги најдете на прекрасен свет!
Благодарение на бога,јас сум жена
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и Воздух Балон Филм,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или? додаток ?со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2015050501
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Бренд Име:
Kymyad
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
400*27mm-13mm
Тежина:
86G

Најдобрите понуди во категоријата