.

.

Циганска Монистра Монета Дополнителните Tassel Празен Круг Лигавче Изјава Ѓердан Обетки Поставите Циганска Анталија Сребро Фестивал Турски

Циганска Монистра Монета Дополнителните Tassel Празен Круг Лигавче Изјава Ѓердан Обетки Поставите Циганска Анталија Сребро Фестивал

Степени:

DEN 394.00 -23 %
DEN 511.20
Износ
Това е достапна


Големина : ѓердан е 42cm со 5cm повеќе прилагодливи
Тежина : 90g/set
Плаќање :
Т тука се многу методи за плаќање на располагање на .com , како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна ,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот :
Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Времето во транзит : транзит време варира со различни превозот методи.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или shpping трошоци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ги направиме сите стоката како "подарок" и со помала вредност.Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или
пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Ако имате посебни барање за фактура вредност,ве молиме да ни кажете колку вредност треба да ги пријават на commecial фактура,ви благодариме!
Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина,тоа е чест и одговорност.
1.Ако сте од Бразил ,љубезно ве молиме да ни кажете на вашите CPF Број на забелешки колумна,
бидејќи ние треба да го пријават на пратката товарен лист,во спротивно вашата Царинската ќе се одржи на пакет,ви благодариме!
(CPF Бр. формат : XXX.XXX.XXX/XX )
2.Ако сте од Европска земја,ве молиме да ни кажете на вашите EORI БРОЈ.
3.Ако сте од Чиле,ве молиме кажете ни ја вашата E. R. I. L РУТИНА.
Повратни информации :
Ако сте љубители на нашите предмети,ве молиме да ни остават добар фидбек.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе го прават истото за вас.
Ако постои било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи и да го реши проблемот.
Ви благодарам многу за вашиот внимателни видите!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
boho
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Coolidage
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан+1pair earring
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
накит сет
Име:
Никој
Материјал:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата