.

.

JEXXI Врвен Квалитет Свадба Накит Поставите Австрија Кристал Студ Обетки Ѓердан 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant

JEXXI Врвен Квалитет Свадба Накит Поставите Австрија Кристал Студ Обетки Ѓердан 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant

Степени:

DEN 112.00 -88 %
DEN 931.20
Износ
Това е достапна

Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.4 mm
Материјал : сребро 925 ,CZ
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
Печат : сребро 925
1.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .039 инч, 1 инч=25. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Ви благодарам многу. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S22301
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
накит сет
боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Парична казна
Материјал:
925 сребрен , Кубен Циркони
Пол:
Жени,Девојки
Occasssion:
Ангажирање, забава, свадба, подароци
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
S22301
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобрите понуди во категоријата