.

.

Накит Закачалка Организатор - Склоплива Акрилик Earring, Ѓердан & Хривнија Носителот На Екранот Стојат

Накит Закачалка Организатор - Склоплива Акрилик Earring, Ѓердан & Хривнија Носителот На Екранот Стојат

Степени:

DEN 670.08
Износ
Това е достапна

Држи до 260 обетки (130 парови). Исто така погоден за нараквици и ѓердани Совршен earring дрво за повеќето модел на обетки, вклучувајќи studs, капки и карики Четири панел шарки хармоника-стил на дизајн направен од долгорочните јасно украсениот акрилик Одлична за употреба во домашна и комерцијална употреба во бутици и занает саеми Целосно да се отвори големина : 17.13 x 11.22 x 0,8 инчи прибл.


Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
двојно еден
Материјал:
Акрилик
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Најдобрите понуди во категоријата