.

.

легура круна слајд шарм со одделение а rhinestones, Метал, 13x14x5mm, дупка: 10x2mm

легура круна слајд шарм со одделение а rhinestones, Метал, 13x14x5mm, дупка: 10x2mm

Степени:

DEN 197.00 -28 %
DEN 273.60
Износ
Това е достапна


Легура Круна Слајд Шарм со Одделение А Rhinestones, Platinum
Големина : за 13mm долго, 14mm широк, 5mm дебелина, дупка : 10x2mm.
Обични антички метал слајд шарм со широк голема дупка. Тоа е обично се користи за лизгање. Било теми или широк канапи ќе бидат достапни.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Повеќе информации

Број На Модел На:
ALRI-R034-05
Објектот Тежина:
37g
Производ Карактеристики:
круна
Материјал:
Метал
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Обликот:
круна
Употреба:
Шарм
кристал боја:
Кристално
единица:
20pcs
Материјал:
Алуминиумски+Кристал

Најдобрите понуди во категоријата