.

.

8мм круг маслени слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат база амбиент за накит разубавувањето flatback 100pcs/многу

8мм круг маслени слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат база амбиент за накит разубавувањето flatback 100pcs/многу

Степени:

DEN 380.00 -7 %
DEN 408.00
Износ
Това е достапна


круг : 8mm
боја : јасно
количина : 100pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Повратни информации
Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.
За нас
Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ви благодариме. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Испорака
Во светот превозот, освен некои земји.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
0.8cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
0.8cm
Број На Модел На:
TP-058-Р-8mm
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата