.

.

50Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mm

50Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mm

Степени:

DEN 313.00 -10 %
DEN 348.00
Износ
Това е достапна


50 Pcs Јасно Овална Епоксидна Куполи Смола Cabochons Налепници Накит Diy Наоди 25x18mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Cabochons DIY Материјал Смола Големина Приближно : 25x18mm
Дебелина : 1.5 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Јасно Количина 50 Компјутери

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Должина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
Епоксидна Куполи Налепници
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
N2184
Материјал:
Акрилик
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
0.15cm
кориснички:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата