.

.

30мм круг стакло cabochon маслени слики мешан модел одговара на основната поставка за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

30мм круг стакло cabochon маслени слики мешан модел одговара на основната поставка за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

Степени:

DEN 192.00 -5 %
DEN 201.60
Износ
Това е достапна

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.Ви благодариме.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
круг : 30мм
боја : јасно
количина : 10pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
3.0cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
3.0cm
Број На Модел На:
TP-058-Р-30мм
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата