.

.

40mm круг стакло cabochon овошје слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 5pcs/многу

40mm круг стакло cabochon овошје слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 5pcs/многу

Степени:

DEN 164.00 -5 %
DEN 172.32
Износ
Това е достапна

Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
круг : 40mm
боја : јасно
количина : 5pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ви благодариме.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
4.0cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
4.0cm
Број На Модел На:
TP-053-Р-40mm
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата