.

.

30Pcs Сребрен Тон Срце Облик Љубов Метал Hummer Clasps Одговара Линк Синџир Нараквици Накит Diy Наоди 12x7mm

30Pcs Сребрен Тон Срце Облик Љубов Метал Hummer Clasps Одговара Линк Синџир Нараквици Накит Diy Наоди 12x7mm

Степени:

DEN 195.00 -15 %
DEN 229.92
Износ
Това е достапна


30 Pcs Сребрен Тон Срце Облик Љубов Метал Hummer Clasps Одговара Линк Синџир Нараквици Накит Diy Наоди 12x7mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Hummer Clasps Материјал Цинк метални легури Големина
Прибл : 12mm x 7mm
Дупка големина : 4.8 мм х 3.8 mm
Дебелина : 3.5 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(не сребро позлатен) Количеството 30 Компјутери на Дел НЕ. N485

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
hummer clasps
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
N485
кориснички:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата