.

.

6mm круг був слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 100pcs/многу

6mm круг був слики стакло cabochon мешани модели се вклопуваат камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 100pcs/многу

Степени:

DEN 380.00 -7 %
DEN 408.00
Износ
Това е достапна


круг : 6mm
боја : јасно
количина : 100pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Испорака
Во светот превозот, освен некои земји. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.
За нас
Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
0.6cm
Број На Модел На:
TP-056-Р-6mm
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата