.

.

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Розово Злато, 3.5x1mm

Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Розово Злато, 3.5x1mm

Степени:

DEN 2274.00 -25 %
DEN 3031.68
Износ
Това е достапна


Electroplate Месинг Крстот Синџири Кабел Синџири, Дојде На Ролна, Се Зголеми Злато
Големина : околу 3,5 mm широк, 1mm дебели, врски : 5.5x3.5x1mm.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
14001g
Објектот Ширина:
0.35cm
Објектот Висина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
CHC-L019-77RG
Метална боја:
Роуз Злато
Стил:
Лемење
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
50M
Материјал:
Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата