.

.

10Sets Сребрен Тон Прекрасна Насмевка Жаба Метал Крајот Монистра Капи Накит Diy Одлуки Наоди 15x9mm

10Sets Сребрен Тон Прекрасна Насмевка Жаба Метал Крајот Монистра Капи Накит Diy Одлуки Наоди 15x9mm

Степени:

DEN 215.00 -10 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна


10 Sets Сребрен Тон Прекрасна Насмевка Жаба Метал Крајот Монистра Капи Накит Diy Одлуки Наоди 15x9mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Мушка Капи DIY Материјал Цинк метални легури(Олово и никел слободни) Големина
Прибл : 15x9mm 15x7mm
Дупка големина : 1.5 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна сребрен тон(не сребро позлатен) Количеството 10 Поставува Дел НЕ. N579

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Ширина:
0.9cm
Производ Карактеристики:
монистра капи
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.5cm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Број На Модел На:
N579
кориснички:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата