.

.

30мм круг стакло cabochon цвет слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

30мм круг стакло cabochon цвет слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

Степени:

DEN 192.00 -5 %
DEN 201.60
Износ
Това е достапна

Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.
круг : 30мм
боја : јасно
количина : 10pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Ви благодариме. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ви благодариме. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
3.0cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
3.0cm
Број На Модел На:
TP-057-Р-30мм
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата