.

.

8pcs Антички Сребрен 10*2mm Цвет Лизгачот Spacer Монистра За 5ММ-10ММ Рамен Кожа Кабелот

8pcs Антички Сребрен 10*2mm Цвет Лизгачот Spacer Монистра За 5ММ-10ММ Рамен Кожа Кабелот

Степени:

DEN 198.00 -6 %
DEN 210.72
Износ
Това е достапна


Опис
Количина : 8pcs (не вклучуваат слика покаже кожа)
Материјал : Алуминиумски
Предмети Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 10*2mm
Боја : Антички сребрен Превозот
1.24 часа испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето)
2.За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 3-7 работни денови.
3.Ако вашата цел износ>=200 бесплатен превозот од DHL/EMS/UPS/DPEX. Ние ќе го избере најдобар начин. Тоа обично трае околу 4-10 дена.
4.Ако вашата нарачка износ од помалку од 200 Ние ќе брод од страна на кина пост се регистрирате воздух mail,тоа трае околу 10-25 работни денови.
Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на предметите, целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена поради некоја причина не сте задоволни, На враќање ќе биде донесена откако објектот бил испратен назад во orginal состојба.За други, причината поради која сакате да се врати тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе ги направиме сите стоката како подарок. Ако во вашата земја обичај се уште треба да се плати царина.Тоа е вашата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел!Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозна attibude и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем
пред да замине негативен фидбек.Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодарам многу!!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
10x2mm
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Ширина:
0inch
боја:
антички сребрен
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10x2mm

Најдобрите понуди во категоријата