.

.

6pcs тибетската сребрена боја круг криви мир дизајн 4holes конектор h1566

6pcs тибетската сребрена боја круг криви мир дизајн 4holes конектор h1566

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 42mm дупка 3мм Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата