.

.

OMH трговија на големо 106pcs 10x5.9mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура простор монистра капи за нараквица PJ75

OMH трговија на големо 106pcs 10x5.9mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура простор монистра капи за нараквица PJ75

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна


добредојдовте во мојата продавница :
.
(Не е следење код следење пакет) глобалната бесплатен превозот обично 15 до 25 дена за да стигнат до својата земја . (Envío libre глобалниот)
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет. велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов Зеланд, Белгија,Данска,Финска, Грција,Ирска,Италија,Норвешка,Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија,Австрија.5 mm дупка и дебелина 4.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен/златна Тибетската Сребро Цвет Капи/Монистра За Накит одлуки ZL202 US$ 1. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.39 /многу
парчиња / многу
OMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Европската Отвори Диско Bll Shamballa Монистра 10мм US$ 5.
3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или FEDEX Бесплатен превозот,кој може да пристигне во 5-7 дена!(Ние само ги поддржува следниве земји : U.5 мм долго+широк : 10x5.
Материјал :
Цинк легура
облик :
мушка капи
големина на :
1. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одговара Нараквици ZL546 US$ 4.

Повеќе информации

Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
4.5cm
Производ Карактеристики:
Капа
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Висина:
5.9cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
PJ75
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата