.

.

ZEROUP круг стакло cabochon був мешан модел одговара камео база амбиент за накит flatback 20pcs/многу TP-056-Р

ZEROUP круг стакло cabochon був мешан модел одговара камео база амбиент за накит flatback 20pcs/многу TP-056-Р

Степени:

DEN 161.00 -7 %
DEN 172.80
Износ
Това е достапна

Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.Ви благодариме.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други експрес испорака за вас. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.
круг : 18,20,25 mm
боја : јасно
количина : 20pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Може да се користи на други Експрес испорака? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Повеќе информации

Големина:
18mm, 20mm, 25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
TP-056-Р
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Материјал:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата