.

.

20pcs) 60*53mm Внатрешниот:30x40mm Метал Антички Бронза/Сребрена Празно Гроздобер Шарм Pendant Камео Cabochon Накит Settings Наоди

20pcs) 60*53mm Внатрешниот:30x40mm Метал Антички Бронза/Сребрена Празно Гроздобер Шарм Pendant Камео Cabochon Накит Settings

Степени:

DEN 860.00 -5 %
DEN 905.28
Износ
Това е достапна


Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот.18 /многу
парчиња / многу
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас. поддршка богата плаќање начини. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .98 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот внатрешниот : 30*40mm Мешан стил 500g/пакет Антички Бронза Гроздобер Празно Фах Pendant Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 29.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.49 /многу
парчиња / многу
30*40 MM Смола Занает Смола камео Смола цвет Шарм Pendant Накит Додаток,се Вклопуваат DIY Накит Додатоци Наоѓање US$ 18.98 /многу
парчиња / многу
39*48 MM Внатрешниот : 30*40 MM Легура/Метал Антички Сребрен Празно Фах Pendant Основната Поставка,која Одговара на Смола Камео Cabochon diy (без смола цвет) САД$ 18.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака.
Firstyle Модни Додатоци Co.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.86 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 60*53 MM Легура/Метал Антички Бронза чипка pendant cabochon,легура на база камео settings Внатрешниот : 30*40 MM,смола камео US$ 18.
Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
5.3cm
Објектот Должина:
6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
5.3cm
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Pendant камео settings
Број На Модел На:
1301
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
30x40mm

Најдобрите понуди во категоријата