.

.

ZEROUP 5pcs/многу 25мм Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит Наоѓање T03

ZEROUP 5pcs/многу 25мм Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит

Степени:

DEN 100.00 -5 %
DEN 105.60
Износ
Това е достапна

Ви благодариме. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.
Количина : 5pcs/многу
Надвор Големина : 32x36mm
Внатре Големина : 25mm
Боја : Антички Сребро Бронза
Ве молиме имајте во предвид : производите не ги вклучуваат cabochons!
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.Ви благодариме.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
3.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
3.2cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
6.9g
Производ Карактеристики:
Bijou компоненти diy накит додатоци метал
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Број На Модел На:
T-03

Најдобрите понуди во категоријата