.

.

30-35mm круг стакло cabochon мачка слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

30-35mm круг стакло cabochon мачка слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

Степени:

DEN 192.00 -5 %
DEN 201.60
Износ
Това е достапна

За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.
круг : 30-35mm
боја : јасно
количина : 10pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.Ви благодариме. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Број На Модел На:
TP-063-Р
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата