.

.

30мм круг стакло cabochon був слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

30мм круг стакло cabochon був слики мешан модел одговара камео база амбиент за накит разубавувањето flatback 10pcs/многу

Степени:

DEN 192.00 -5 %
DEN 201.60
Износ
Това е достапна

Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
круг : 30мм
боја : јасно
количина : 10pcs/многу
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ви благодариме. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Испорака
Во светот превозот, освен некои земји.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.
За нас
Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Повратни информации
Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.

Повеќе информации

Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
3.0cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
3.0cm
Број На Модел На:
TP-056-Р-30мм
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата