.

.

OMH трговија на големо 125pcs 6.5x8.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура цвеќиња простор монистра капи за нараквица PJ99

OMH трговија на големо 125pcs 6.5x8.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура цвеќиња простор монистра капи за нараквица

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна

(Envío libre глобалниот)
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.5 мм долго+широк : 6.39 /многу
парчиња / многу
OMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Европската Отвори Диско Bll Shamballa Монистра 10мм US$ 5. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.
Ние сме вид и искрен продавачот. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.
3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или FEDEX Бесплатен превозот,кој може да пристигне во 5-7 дена!(Ние само ги поддржува следниве земји : U.
Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен/златна Тибетската Сребро Цвет Капи/Монистра За Накит одлуки ZL202 US$ 1., LTD
100% Задоволство Гаранција
· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни со објектот, само се чувствуваат слободни да не контактирате на прво место! ние ќе ви понудат Целосна Наплата кога ќе го добиете вашиот врати објектот.5 мм дупка и дебелина 8.5mm
боја :
сребро.28 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 12x7mm микс шарени накит DIY голема дупка ААА кристал Погоден за нараквица ѓердан Европската монистра ZL575 US$ 2.
Тежина :
125pcs=50g
OMH трговија на Големо :
OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избере САД$ 0.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.

Повеќе информации

Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0.65cm
Производ Карактеристики:
Капи
Објектот Дијаметар:
0.55cm
Објектот Висина:
0.85cm
Објектот Должина:
0.85cm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
PJ99
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата