.

.

BASEHOME 925 Фунта Сребро Обетки Settings 4mm/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База на Чисто Сребро Уво накит DIY

BASEHOME 925 Фунта Сребро Обетки Settings 4mm/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База на Чисто Сребро Уво накит DIY

Степени:

DEN 192.00 -10 %
DEN 212.64
Износ
Това е достапна


BASEHOME 925 Фунта Сребро Обетки Settings 4mm/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База на Чисто Сребро Уво накит DIY Материјал : 925 сребрен големина : 4/6mm Количина : 10pcs/многу

Повеќе информации

Големина:
4MM, 6MM
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Број На Модел На:
a538
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
925 фунта
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
круг на празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
студ errings празна лента:
чисто сребро обетки празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
обетки cabochon:
Обетки поставување
Големина:
4/6mm

Најдобрите понуди во категоријата