.

.

50pcs Мешавина Боја Велур Tassel За Keychain Видиме Ремени Накит одлуки Шарм,24mm Кожа Tassels Со DIY Златна глава

50pcs Мешавина Боја Велур Tassel За Keychain Видиме Ремени Накит одлуки Шарм,24mm Кожа Tassels Со DIY Златна глава

Степени:

DEN 313.00 -35 %
DEN 482.40
Износ
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Велур кожа
Боја : Мешана Боја
Големина : Долго 24 MM,Thinkless 12 MM,Дупка Кол 3.5 MM
Количина : 50 Pcs
ПРЕВОЗОТ
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
Царина & должност
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот. Сепак, данокот се утврдува од страна buyersâ â ™ земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа.
3. Pls проверете со вашата Земја е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Pls Забелешка :
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
кожа tassels
Објектот Должина:
2.4cm
Број На Модел На:
EL971
Бренд Име:
lae1sa
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
2.4cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
1.3cm
Материјал:
Велур
Големина:
24mm

Најдобрите понуди во категоријата