.

.

ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Птици Слики Мешан Модел Одговара Камео База Амбиент за Накит TP-060-Р

ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Птици Слики Мешан Модел Одговара Камео База Амбиент за Накит TP-060-Р

Степени:

DEN 168.00
Износ
Това е достапна

Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.
Големина : 10,12,14,15,16,18,20,25,30,35,40 mm
Боја : мешани модели
Слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние обично брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други експрес испорака за вас. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.

Повеќе информации

Големина:
35mm 5pcs, 40mm 5pcs, 10mm 50pcs, 12mm 50pcs, 18mm 20pcs, 20mm 20pcs, 25mm 20pcs, 30mm 10pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
TP-060-Р
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Материјал:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата