.

.

Мини HD видео надзор NVR 4CH Видео Рекордер Onvif 8 Канал H. 264 Мрежа DVR За 720P 1080P IP Камера Безбедносен Надзор и Систем за P2P

Мини HD видео надзор NVR 4CH Видео Рекордер Onvif 8 Канал H. 264 Мрежа DVR За 720P 1080P IP Камера Безбедносен Надзор и Систем

Степени:

DEN 1378.00 -19 %
DEN 1701.60
Износ
Това е достапна

Ако имате купување на IP Камера од други производители, потоа поврзете на нашата мрежа видео рекордер преку ONVIF, сепак,ќе најдете дека некои функција на IP Камера не можат да работат normaly, како што се : движење откривање Или аудио и видео не се синхронизирани и така натаму; Зошто? Бидејќи ONVIF протокол cann не се компатибилни со сите функции; ве Молиме имајте во предвид дека пред да купувате.

Повеќе информации

Изгради-во HDD:
Никој
видео влез:
4CH, 8CH
Приклучокот стандард:
НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, ЕУ Приклучокот, АУ Приклучок
Мрежен Интерфејс:
RJ45 10/100
Хард Диск Големина:
3.5
Видео Влезен Интерфејс:
HDMI
Мрежен Протокол:
TCP/IP
Поддржани Оперативни Системи:
Microsoft Windows 7,Microsoft Windows Vista,Microsoft Windows МЕ,Microsoft Windows XP,Microsoft Windows 98,Microsoft Windows 2000
Аудио влез:
No
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео излез:
1CH HDMI 1920X1080 60Hz
Тип На Бекап:
Хард Диск
Аудио Излез:
Никој
Технологија:
Мрежа
Алармот Акција:
FTP Фото
Резолуција На Видео:
1080P
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Број На Модел На:
N1004F/N1008F
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
e-Облак(P2P):
Yes
Комуникациски Интерфејс:
RS232
Двонасочна Аудио:
No
РОЕ:
Никој
Формат На Компресија:
H. 264
Видео Стандард:
NTSC,PAL
Бренд Име:
smar
Име:
Дигитален Видео Рекордер
Резолуција:
1080P
Функција:
Support720P/1080P IP Камера
Формат На Компресија:
H. 264
Видео излез:
HDMI,VGA
Onvif:
Поддршка
P2P Облак:
Поддршка
телефон:
Мобилен телефон,I-Pad,I-Phone,Итн
Тип:
Мини видео надзор NVR
моќност:
ЕУ Стандард(AU/велика БРИТАНИЈА може да избор)

Најдобрите понуди во категоријата