.

.

Шофершајбната Wiper Рака Отстранување Алатка Puller

Шофершајбната Wiper Рака Отстранување Алатка Puller

Степени:

DEN 442.00 -6 %
DEN 470.40
Износ
Това е достапна

Опис На Производот 15.5x26mm Шофершајбната wiper рака puller/Компактна алатка овозможува лесно отстранување на wiper грбот на сите марки и модели. Подобро од користење на pry барови кои предизвикуваат кршење на шофершајбната, едноставен и ефикасен дизајн работи одлично во тесни простори и нема да ја оштетат wiper рака или околу paintwork.
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Повеќе информации

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
UT109
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
YOTOBE
Објектот Волумен:
1
Специјални Функции:
Шофершајбната Wiper Рака Отстранување
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
28cm
Објектот Тежина:
0.3kg

Најдобрите понуди во категоријата