.

.

Модул AJ65SBTB1-32DT1 , оригинални нови , 12 месеци гаранција , fastly превозот

Модул AJ65SBTB1-32DT1 , оригинални нови , 12 месеци гаранција , fastly превозот

Степени:

DEN 4080.00 -15 %
DEN 4800.00
Износ
Това е достапна

Производ статус : во Нови Акции. Број на модел : AJ65 SBTB1-32 DT1
Состојба : Оригинални нови , 100% појавата на нови , 12 месеци гаранција Единица Тип : КОМПЈУТЕРИ Пакет Тежина : 2 КИЛОГРАМИ Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm Забелешки : 1. Оваа единица е оригинална состојба. 2. Гаранција : Ние обезбеди 90 дена гаранција за оваа точка.ние внимателно ја испита објектот пред пратката. 3. Плаќање : T/T, Western Union 4. Превозот : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Главно, Ако ние добивате вашата исплата, ќе биде предаден во рок од 5 дена. Обично треба 5-8 дена ќе се дојде до вас. 5. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. 6. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , ако имате било каков проблем со нашиот предмети на услугата , ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации , ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите . Имаме нова една во акции , ако ти треба тоа , ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате , ние сме во потрага за вашето барање !!!

Повеќе информации

Број На Модел На:
AJ65SBTB1-32DT1
Тип На Мотор:
AC Мотор

Најдобрите понуди во категоријата