.

.

Melzi 1284P Stepper Моторни Одбор за Контрола

Melzi 1284P Stepper Моторни Одбор за Контрола

Степени:

DEN 2448.00
Износ
Това е достапна

Melzi 2.0
Процесор : ATMEGA1284 P (Sanguino компатибилен)
Сите завртки конектори - без лемење
Микро SD картичка слот за GCode датотеки
Мини USB interface4 x A4982 stepper возачи
3 x MOSFET возачи за топла крајот, кревет и ладење вентилатор
Димензии : 210mm x 50mm x 17mm
Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !
Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.
Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете E-mail на нас.
На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.
Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!

Повеќе информации

Број На Модел На:
Melzi 1284P
Тип На Мотор:
Stepper Мотор Контрола

Најдобрите понуди во категоријата