.

.

Боја Масло Кулер за Ладење на Радијаторот За 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc Хоризонтална Мотор Dirt Bike/Јама Велосипед/Мајмун Велосипед/ATV

Боја Масло Кулер за Ладење на Радијаторот За 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc Хоризонтална Мотор Dirt Bike/Јама Велосипед/Мајмун Велосипед/ATV

Степени:

DEN 1824.00
Износ
Това е достапна

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Превозот Detall
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Мотоцикл Масло кулер
боја на злато/црвена/црна/сина ве Молиме да ни кажете каква боја сакате во вашата нарачка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина (ml):
Ладилник За Масло
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Ладење
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Висина:
14cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
12cm
Име На Модел:
Други
Објектот Тежина:
0.8kg
боја:
црна/gold/сино/црвена

Најдобрите понуди во категоријата