.

.

Корални:Гранка Форма Freeform Корални Монистра Продажба од Страна на КОМПЈУТЕРИ Вистински Корални Монистра Обоена Боја За Накит Одлуки Бисери на Големо !

Корални:Гранка Форма Freeform Корални Монистра Продажба од Страна на КОМПЈУТЕРИ Вистински Корални Монистра Обоена Боја За Накит

Степени:

DEN 227.00 -24 %
DEN 298.08
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Корални
Објектот Тежина:
100g-150g
Број На Модел На:
G2250
Објектот Форма:
Marquise Форма
се направени од:
Корални
боја:
Розова Боја Црвена
Обликот:
гранка
Објектот Дијаметар:
(55-65mm 6 pcs) (40-50mm 12 pcs)( 30-40mm 10 pcs) (50-80mm 10 pcs)

Најдобрите понуди во категоријата