.

.

JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Позлатен Сребрен Шарм Метал Риба Голема Дупка Монистра DIY Нараквици Додатоци Накит

JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Позлатен Сребрен Шарм Метал Риба Голема Дупка Монистра DIY Нараквици Додатоци Накит

Степени:

DEN 259.68
Износ
Това е достапна

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ". Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент?s превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Само треба на слики и примероци.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Поради нашите производи се рачно изработени ,текстура и боја на Стаклени монистра се различни, производот што сте го добиле може да не се исти како слика! Но, многу блиску до слики, ви благодариме!
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам .99 за превозот надомест.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Политика За Наплата :
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период. EMS,тоа е за 10 дена за испорака.
Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. DHL,тоа е за 5 дена за испорака.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZI031
Објектот Тежина:
3.12g
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Повод:
Годишнината Подарок Партија
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2.4cm

Најдобрите понуди во категоријата