.

.

OMH трговија на големо 12pcs 10x10.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура коли простор монистра за нараквица PJ88

OMH трговија на големо 12pcs 10x10.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура коли простор монистра за нараквица PJ88

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна

(Envío libre глобалниот)
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.
Материјал :
Цинк легура
облик :
коли
големина на :
4mm дупка и дебелина 7mm долго+широк : 10x10.28 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 12x7mm микс шарени накит DIY голема дупка ААА кристал Погоден за нараквица ѓердан Европската монистра ZL575 US$ 2.Ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов Зеланд, Белгија,Данска,Финска, Грција,Ирска,Италија,Норвешка,Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија,Австрија. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.99 /многу
парчиња / многу
OMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок торба Organza Кеси Jewlery пакување Подарок Пошта US$ 2.
Тежина :
12pcs=50g
OMH трговија на Големо :
OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избере САД$ 0.39 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 9x8mm микс накит DIY голема дупка ААА кристал монистра Погоден за нараквица ѓердан ZL573 US$ 2.
Ние сме вид и искрен продавачот. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.
добредојдовте во мојата продавница :
.
(Не е следење код следење пакет) глобалната бесплатен превозот обично 15 до 25 дена за да стигнат до својата земја ., LTD
100% Задоволство Гаранција
· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни со објектот, само се чувствуваат слободни да не контактирате на прво место! ние ќе ви понудат Целосна Наплата кога ќе го добиете вашиот врати објектот.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
PJ88
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
50G
Надворешниот Дијаметар:
10.5mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата