.

.

Трговија на големо 30ММ*15MM Природен Камен Монистра за накит одлуки Овална КАБИНАТА cabochon камен монистра 20Pcs/многу Бесплатен превозот

Трговија на големо 30ММ*15MM Природен Камен Монистра за накит одлуки Овална КАБИНАТА cabochon камен монистра 20Pcs/многу Бесплатен

Степени:

DEN 644.00 -20 %
DEN 804.48
Износ
Това е достапна


* Бесплатна испорака
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ST005
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YWMZCN
Објектот Тежина:
50G/20PS
Објектот Форма:
Овална Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
30MM*15MM
Надворешниот Дијаметар:
30MM*15MM

Најдобрите понуди во категоријата