.

.

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Пирамида Точки Кристал 10X14mm

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Пирамида Точки Кристал 10X14mm

Степени:

DEN 194.00 -12 %
DEN 220.32
Износ
Това е достапна


100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Гем Пирамида Точки Кристал 10 X14mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB82-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 10мм X14mm, 3.0 мм во дебелина
Материјал : смола
Овие Акрилик rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн. Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
flatback кристал
Бренд Име:
finding4show

Најдобрите понуди во категоријата