.

.

200pcs бела к боја жица swirled дизајн spacer baed H1614

200pcs бела к боја жица swirled дизајн spacer baed H1614

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на(Приближно) 7.7x4.4mm дупка е 1.4 mm
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата