.

.

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Пирамида Точки Кристал 13X18mm

100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Пирамида Точки Кристал 13X18mm

Степени:

DEN 203.00 -12 %
DEN 229.92
Износ
Това е достапна


100 Јасно Сјајот Flatback Смола Teardrop Cabochon Камења Пирамида Точки Кристал 13 X18mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB82-5
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 13mm X18mm, 3.0 мм во дебелина
Материјал : смола
Овие Акрилик rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн. Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак.

Повеќе информации

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата