.

.

До 2015 Новиот Сингл Писмо На Spacer Зрнца Злато Боја 4*7MM Рамен Круг Монета Форма Акрилна Пластика Азбука Букви Монистра 3600PCS/Многу

До 2015 Новиот Сингл Писмо На Spacer Зрнца Злато Боја 4*7MM Рамен Круг Монета Форма Акрилна Пластика Азбука Букви Монистра 3600PCS/Многу

Степени:

DEN 1032.00 -10 %
DEN 1146.24
Износ
Това е достапна


Фабрика Директни Продаде Акрилик Азбука Писмо Монистра
Prouducts детали
Материјал : акрилик
Големина : 4*7mm
Облик : форма плоштад
Употреба : DIY изработка на накит
Пакување : за 3600pcs по торба
Повеќе Писмо Монистра Дизајни
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или,
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.
3.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на наша сметка.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други квалитет
проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,сметам дека можеме да ги реши овие
проблеми заедно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со
предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас. Ако не сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни
повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
500g
Број На Модел На:
акрилик азбука монистра

Најдобрите понуди во категоријата