.

.

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Teardrop Кристал Cabochons 9X13mm

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Teardrop Кристал Cabochons 9X13mm

Степени:

DEN 203.00 -12 %
DEN 229.92
Износ
Това е достапна


· INTERNATIONAL SHIPPING :
Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздух-mail, без следење на број ако налози се во рамките на $7. Ние ви препорачуваме да додадете $2 рамна стапка на такси превозот за регистрирани воздухопловната.
Испорака Тип
Цена
Опис На Услугите
Економијата на Испорака за нарачки
под $7
Слободни
прибл. 15-30 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
под $7
$2.00
прибл.7-20 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
НАД $7
Слободни
прибл. 7-20 дена
· Сите нарачки ќе се испраќаат преку кина Пост и испорачани од страна на вашиот локалните поштенска услуга.
· Сите предмети се нормално despatched во рок од еден работен ден на поставување на својата цел.
· Сите проценува времето на испорака би можеле да бидат засегнати доколку на вашиот парцела биде многу тешка или ако одложен од страна на Царинските процедури влез
МОЈОТ DIY Продавница нуди брзо и пријателски клиенти услуга и ние секогаш испорачани голема вредност за нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, апели контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да се обрати до сите грижи што е можно побрзо. Ви благодариме за вашиот бизнис!
200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Teardrop Кристал Cabochons 9 X13mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB65-11
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Сребрена Боја
Големина : прибл. 13mm X9mm , 3мм во thikness
Материјал : Смола

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
-
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
-
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
finding4show

Најдобрите понуди во категоријата