.

.

Mini.нарачката е $7!4-14mm Сива Agates Круг DIY Лабава Монистра 15

Mini.нарачката е $7!4-14mm Сива Agates Круг DIY Лабава Монистра 15

Степени:

DEN 172.00 -20 %
DEN 215.52
Износ
Това е достапна

Mini.нарачката е $7!4-14mm Сива Ахат Круг DIY Лабава Монистра 15" Материјал Ахат Големина
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 4-14mm
Должина Со Ширина : 4-14mm Боја Сива Количество Види Подолу Стандарден Дел Бр 4-14m huimn

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Тежина:
100g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
4-14m huimn
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4-14mm
Објектот Дијаметар:
4-14mm

Најдобрите понуди во категоријата