.

.

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mm

200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mm

Степени:

DEN 203.00 -12 %
DEN 229.92
Износ
Това е достапна


200 Сребро Flatback Смола Сјајот Stardust Цвет Кристал Cabochons 12mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB65-15
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Сребрена Боја
Големина : прибл. 12mm во дијаметар, 3мм во thikness
Материјал : Смола

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
-
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
-
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
finding4show

Најдобрите понуди во категоријата