.

.

OMH трговија на големо 25pcs 8x8.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура круг топката простор монистра за нараквица PJ98

OMH трговија на големо 25pcs 8x8.5mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура круг топката простор монистра за нараквица

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна


Тежина :
25pcs=50g
OMH трговија на Големо :
OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избере САД$ 0.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одговара Нараквици ZL546 US$ 4.
добредојдовте во мојата продавница :
.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.
Ние сме вид и искрен продавачот.5x8mm
боја :
сребро. велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов Зеланд, Белгија,Данска,Финска, Грција,Ирска,Италија,Норвешка,Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија,Австрија., LTD
100% Задоволство Гаранција
· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни со објектот, само се чувствуваат слободни да не контактирате на прво место! ние ќе ви понудат Целосна Наплата кога ќе го добиете вашиот врати објектот.99 /многу
парчиња / многу
OMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок торба Organza Кеси Jewlery пакување Подарок Пошта US$ 2. Се надеваме дека секој купувач ќе уживате во вашата шопинг тука.39 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 9x8mm микс накит DIY голема дупка ААА кристал монистра Погоден за нараквица ѓердан ZL573 US$ 2. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.
(Не е следење код следење пакет) глобалната бесплатен превозот обично 15 до 25 дена за да стигнат до својата земја .28 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 12x7mm микс шарени накит DIY голема дупка ААА кристал Погоден за нараквица ѓердан Европската монистра ZL575 US$ 2.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 1000pcs чешка Стакло Семе Spacer зрнца Црн Јасно Црвено Кафе 22 Color Да ги Собереш 2mm ZL541 US$ 0.
Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
PJ98
Објектот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
50G
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата