.

.

10 Компјутери Многу Двојно Делфин Срцето Легура Антички Сребрен Позлатен DIY Голема Дупка Spacer Монистра Шарм Одговара За Пандора Шарм Хривнија

10 Компјутери Многу Двојно Делфин Срцето Легура Антички Сребрен Позлатен DIY Голема Дупка Spacer Монистра Шарм Одговара За Пандора

Степени:

DEN 97.00 -6 %
DEN 102.72
Износ
Това е достапна

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
Сребро Срцето Fizzle Murano Стакло Европската Лебди Шарм Монистра за DIY Хривнија трговија на Големо Шарм Слободни Shipping Hot Производи
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers;
Т/T, western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство;
Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,
што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
0.002
Број На Модел На:
BD160309B
Бренд Име:
AODUOLA
Делфин монистра:
срцето монистра
Монистра:
Мушка
метал монистра:
diy монистра
spacer монистра:
легура монистра
голема дупка монистра:
лабава монистра
spacer монистра:
бесплатни монистра
затка монистра:
сребро монистра
шарм монистра:
шарм за нараквици
буци монистра:
шарм
Шарм:
монистра шарм

Најдобрите понуди во категоријата