.

.

OMH трговија на големо 24pcs 15x18mm DIY Накит додатоци пеперутка Тибет сребро Цинк легура простор монистра PJ52

OMH трговија на големо 24pcs 15x18mm DIY Накит додатоци пеперутка Тибет сребро Цинк легура простор монистра PJ52

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна

Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен/златна Тибетската Сребро Цвет Капи/Монистра За Накит одлуки ZL202 US$ 1.
(Не е следење код следење пакет) глобалната бесплатен превозот обично 15 до 25 дена за да стигнат до својата земја .
Ние сме вид и искрен продавачот. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одговара Нараквици ZL546 US$ 4.
добредојдовте во мојата продавница :
. (Envío libre глобалниот)
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.39 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 9x8mm микс накит DIY голема дупка ААА кристал монистра Погоден за нараквица ѓердан ZL573 US$ 2.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 1000pcs чешка Стакло Семе Spacer зрнца Црн Јасно Црвено Кафе 22 Color Да ги Собереш 2mm ZL541 US$ 0.Ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надеваме дека секој купувач ќе уживате во вашата шопинг тука.
Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек.99 /многу
парчиња / многу
OMH 50pcs 7x9 10x12 11x16 13x18 20x30cm изберете микс Божиќ Свадба voile подарок торба Organza Кеси Jewlery пакување Подарок Пошта US$ 2.
Тежина :
24pcs=50g
OMH трговија на Големо :
OMH трговија на големо слободни брод 4mm 100pcs Бела Црна круг стакло spacer бисер монистра Многу бои да се избере САД$ 0. велика БРИТАНИЈА, Австралија,Нов Зеланд, Белгија,Данска,Финска, Грција,Ирска,Италија,Норвешка,Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија,Австрија.
3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или FEDEX Бесплатен превозот,кој може да пристигне во 5-7 дена!(Ние само ги поддржува следниве земји : U.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
PJ52
Објектот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
50G
Надворешниот Дијаметар:
3.5mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата