.

.

Црна agates 4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm Круг Монистра 15/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети!

Црна agates 4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm Круг Монистра 15/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо

Степени:

DEN 130.00 -23 %
DEN 168.00
Износ
Това е достапна


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : трговија на Големо Црно Ахат 4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm Круг Монистра 15"/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети! Материјал/Боја : Ахат / види hoto Големина/Форма : 4-20mm / Круг Износ : 15inch/ 38cm Кодот на Производот : 4-20mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
4-20MM
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4-20mm

Најдобрите понуди во категоријата