.

.

OMH трговија на големо 35pcs mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура цевка простор монистра за нараквица PJ92

OMH трговија на големо 35pcs mm DIY ретро Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура цевка простор монистра за нараквица PJ92

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна

5 mm дупка и 5mm дебелина долго+широк : 11x7mm
боја :
сребро.Ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. (Envío libre глобалниот)
Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)
Тие се обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет., LTD
100% Задоволство Гаранција
· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни со објектот, само се чувствуваат слободни да не контактирате на прво место! ние ќе ви понудат Целосна Наплата кога ќе го добиете вашиот врати објектот.39 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 9x8mm микс накит DIY голема дупка ААА кристал монистра Погоден за нараквица ѓердан ZL573 US$ 2.
Ние сме вид и искрен продавачот.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.39 /многу
парчиња / многу
OMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Европската Отвори Диско Bll Shamballa Монистра 10мм US$ 5.
Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек.28 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 12x7mm микс шарени накит DIY голема дупка ААА кристал Погоден за нараквица ѓердан Европската монистра ZL575 US$ 2.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо Многу 20pcs Sterling Silver Murano Стакло Европската Шарм Монистра Одговара Нараквици ZL546 US$ 4.
добредојдовте во мојата продавница :
. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции.
3 : Ако вкупната цена на вашата цел е повеќе од $120 ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или FEDEX Бесплатен превозот,кој може да пристигне во 5-7 дена!(Ние само ги поддржува следниве земји : U.
(Не е следење код следење пакет) глобалната бесплатен превозот обично 15 до 25 дена за да стигнат до својата земја .
Материјал :
Цинк легура
облик :
PJ92
големина на :
2. Се надеваме дека секој купувач ќе уживате во вашата шопинг тука.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен/златна Тибетската Сребро Цвет Капи/Монистра За Накит одлуки ZL202 US$ 1.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
PJ92
Објектот Дијаметар:
2.5mm
Објектот Тежина:
50G
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата