.

.

Фацетирани Мулти-боја Попуштат agates 6-16mmRound Монистра 15/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети!

Фацетирани Мулти-боја Попуштат agates 6-16mmRound Монистра 15/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо

Степени:

DEN 184.00 -23 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : трговија на Големо Фацетирани Мулти-боја Попуштат Ахат 6,8,10,12,14,16 mm Round Монистра 15"/38cm, За DIY Накит одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети! Материјал/Боја : Ахат / види hoto Големина/Облик : 6-16mm / Круг Износ : 15inch/ 38cm Кодот на Производот : 6-16mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
4mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm

Најдобрите понуди во категоријата