.

.

Овална Монистра Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Компоненти Монистра Наоди DIY За Накит 6mm,7mm,8mm,10мм

Овална Монистра Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Компоненти Монистра Наоди DIY За Накит 6mm,7mm,8mm,10мм

Степени:

DEN 332.00 -5 %
DEN 349.44
Износ
Това е достапна


Овална Монистра Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Компоненти Монистра Наоди DIY За Накит 6mm,7mm,8mm,10мм
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИМЕ НА ПРОИЗВОД : ВИСТИНСКИ СРЕБРО 925 ОВАЛНА МОНИСТРА, ТОА Е ВИСТИНСКА, НЕ ЛЕГУРА ПОЗЛАТЕН ЕДЕН, ТОА Е МНОГУ ЕВТИНИ.
ГОЛЕМИНА НА МОНИСТРА : 3*6 MM (ДУПКА ГОЛЕМИНА 1.1 MM), 4*7 MM (ДУПКА SIZE1.6 MM), 5*8ММ(ДУПКА ГОЛЕМИНА 2 MM) 6*10ММ (HOLE2.2 MM)
УПОТРЕБА : СЛОБОДНИ DIY ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА JEWELRIES, ПОКАЖУВААТ INDIVIDAL ЗНАЦИ

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LBLS
Објектот Тежина:
see below picture
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
види подолу
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
3mm,4mm,5mm,6mm
Објектот Дијаметар:
6mm,7mm,8mm,10mm

Најдобрите понуди во категоријата